Polskie Tłumaczenia, Nauka Dialektu Oraz Usługi Notarialne

Poland

Aleksandra Kaniak jest przysięgłym tłumaczem sądowym i notariuszem w stanie Kalifornia (Nr. 700528). Od 2005 Aleksandra Kaniak zapewnia fachową pomoc w zakresie tłumaczeń oraz czynności notarialnych opartą na wieloletnim doświadczeniu.


Usługi

TŁUMACZENIA Z POLSKIEGO NA ANGIELSKI I Z ANGIELSKIEGO NA POLSKI

Wykonuję tłumaczenia o szerokiej tematyce: teksty z zakresu prawa, ekonomii, finansów oraz teksty medyczne. Tłumaczenia przysięgłe: aktów urodzenia, zgonów, małżeństwa, dyplomy, świadectwa ukończenia szkoły, zaświadczenia o niekaralności i zaświadczenia lekarskie o stanie zdrowia jak również wiele innych.

TŁUMACZENIA USTNE

Wykonuję tłumaczenia ustne konsekutywne oraz symultaniczne w sądach, szpitalach, negocjacjach biznesowych, przesłuchaniach, konferencjach, wywiadach, telefonicznie jako również udzielam usług przewodnika miejskiego.

NAUKA DIALEKTU

Uczę dialektu i akcentu polskiego, rosyjskiego i wschodnio-europejskiego na planach filmowych i telewizyjnych. Niektóre z referencji to “Water for Elephants” (Studio Fox), “2 Broke Girls” (Warner Bros.), “Worst Week” (CBS). Umieszczanie napisów w filmach i programach telewizyjnych oraz transkrypcja (MSNBC: Lockup – World Tour).

 

LEKTOR I NARRACJA

Jestem lektorem jak również wykonuję narrację w języku polskim i angielskim. Niektóre z moich osiągnięć to Rosetta Stone, gry komputerowe, reklamy i ogłoszenia bankowe w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych.

USŁUGI NOTARIALNE

Kancelaria oferuje następujące czynności notarialne: poświadczenia własnoręczności podpisu, zgodność kopii z oryginałem dokumentu, pełnomocnictwa, umowy sprzedaży, darowizny.

DODATKOWE USŁUGI

Transkrypcja, podkłady głosowe, tłumaczenia stron internetowych, kreatywna adaptacja.


Kontakt

Proszę wysłać wiadomość